Global Auto Imports (DE)

global auto imports
Global Auto Imports
Global Auto Imports

Samochody Z Anglii

Dowolna marka. Dowolny model. Dowolny stan techniczny.
Ty wybierz auto – my zajmiemy się resztą.

import aut z anglii

Nasza firma działa na ogólnopolskim rynku motoryzacyjnym od wielu lat, z sukcesem importując samochody z Anglii. Mamy ogromne doświadczenie w pozyskiwaniu korzystnych, konkurencyjnych ofert za pośrednictwem najpopularniejszych, brytyjskich platform aukcyjnych oraz serwisów sprzedażowych dla osób prywatnych. Wyręczamy naszych klientów w dopełnieniu wszelkich kwestii formalnych, organizujemy transport samochodów z Anglii do Polski, a także do innych krajów na terenie Unii Europejskiej.

Specjalizujemy się w sprowadzaniu z Wysp Brytyjskich pojazdów w dowolnym stanie technicznym i w różnych celach: samochody osobowe, dostawcze, terenowe, zabytkowe. Obsługujemy osoby prywatne, zainteresowane zakupem auta z Anglii do użytku własnego, jak również warsztaty samochodowe, poszukujące części samochodowych lub samochodów na części.

Jeśli szukasz rzetelnego partnera w obsłudze importu samochodów z Anglii – zapraszamy do nas.

  • All Post
  • PL - Offers

Samochody osobowe z Anglii Przywóz samochodów osobowych z Anglii Wśród popularnych typów samochodów, które najczęściej sprowadzamy z Anglii, znajdują się…

Samochody Dostawcze z Anglii Przywóz samochodów dostawczych z Anglii Oferujemy usługę importu samochodów dostawczych z Anglii, skierowaną do odbiorców indywidualnych…

Pojazdy terenowe z Anglii Przywóz pojazdów terenowych z Anglii Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w zakresie importu samochodów terenowych…

licytacje

Udzielamy pełnego wsparcia w zakupie samochodu z Anglii za pośrednictwem wszystkich brytyjskich aukcji.

portale

Pomagamy w zakupie samochodu od dowolnego sprzedawcy, w tym od osób prywatnych i na platformach Ebay, Gumtree, Auto Trader i innych.

dokumenty

Zapewniamy kompleksową obsługę w sporządzeniu i tłumaczeniu dokumentacji importowej oraz rejestracyjnej zakupionego samochodu.

transport

Organizujemy transport importowanych samochodów z Anglii do Polski lub dowolnego innego kraju na terenie Unii Europejskiej.

samochód z anglii door-to-door

W zakresie naszych usług leży pełna organizacja transportu importowanych aut z Anglii do Polski, jak również do innych krajów Unii Europejskiej. Decydując się na współpracę z nami, zyskujesz gwarancję maksymalnego komfortu i bezpieczeństwa, gdyż nasz zespół bacznie czuwa na każdym etapie realizowanego zlecenia. 

Transportujemy auta z dowolnej lokalizacji z Anglii do wszystkich miast w Polsce oraz Unii Europejskiej. 

Global Auto Imports
Global Auto Imports

wiedza i doświadczenie

Jako profesjonaliści w swoim fachu, nieustannie aktualizujemy posiadaną wiedzę w zakresie obowiązujących przepisów celnych i importowych. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym klientom obsługę na najwyższym poziomie i bezwzględną poprawność w oferowanych usługach organizacji dokumentów. 

Ty wybierasz auto, które Cię interesuje. My zajmiemy się resztą!

historia pojazdu

Na życzenie klienta sprawdzamy historię pojazdu, którego zakupem jest zainteresowany. Zanim więc podejmiesz ostateczną decyzję, poznasz rzeczywistą liczbę przejechanych kilometrów, historię przeglądów technicznych, a także ewentualnych usterek i wad fabrycznych.

Z nami import samochodu jest bezpieczny, prosty i komfortowy.

Global Auto Imports

baza wiedzy

Zapraszamy do naszej bazy artykułów, gdzie zawsze znajdziesz aktualne i sprawdzone informacje, dotyczące importu aut z Wielkiej Brytanii. Z chęcią dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem, odpowiadamy również na wszelkie pytania importowe.

Jeśli nie znajdziesz artykułu na temat, który najbardziej Cię interesuje – napisz lub zadzwoń do nas, a my udzielimy Ci fachowej informacji i porady.