Samochody z Anglii

global auto imports

Licytacje Samochodów z Anglii

Zakup samochodów używanych z Anglii odbywa się najczęściej za pośrednictwem jednego z kilku najpopularniejszych domów aukcyjnych. Pośród tysięcy ofert znajdują się samochody osobowe, samochody terenowe, dostawcze, motocykle, ciężarowe i wiele więcej. Aukcje wystawiane są dla pojazdów na terenie całej Wielkiej Brytanii i mogą dotyczyć aut w zróżnicowanej kondycji, w tym auta powypadkowe i bezwypadkowe. Udział w licytacji wymaga posiadania aktywnego konta oraz odpowiednich zasobów czasowych, gdyż licytacje rozpoczynają się w wyznaczonym terminie o określonej porze.

Car Auctions From England

Jak licytujemy?

Dla mniejszych klientów, którzy chcą sporadycznie kupować samochód lub części samochodowe, mamy dedykowanego członka zespołu w naszym dziale zakupów, który składa oferty na dowolnej brytyjskiej aukcji w Twoim imieniu, korzystając z jednego z naszych własnych kont. Nasz zespół zakupowy może również dzwonić i negocjować ceny z dowolnym prywatnym sprzedawcą w Wielkiej Brytanii.

W przypadku większych klientów, którzy co tydzień licytują lub kupują wiele samochodów, możemy otworzyć konto w dowolnym domu aukcyjnym w Wielkiej Brytanii specjalnie do Twojego użytku. Umożliwi to bezpośredni dostęp do aukcji, dzięki czemu będziesz mógł sam licytować samochody.

Niezależnie od tego, czy kupujemy samochód dla naszego klienta, czy klient sam licytuje, korzystając z konta, które dla niego otworzyliśmy, klient otrzyma fakturę VAT netto za pojazd z naszego biura w Polsce.

Zapytaj o samochód z Anglii

Zapraszamy do kontaktu i rozmowy o szczegółach naszej oferty.

Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania i udzielimy porady w zakupie dowolnego samochodu z Anglii.