Samochody z Anglii

global auto imports
Cars From The USA

Skup samochodów z USA

Po ciągłym sukcesie i ekspansji naszego importu z Wielkiej Brytanii i Europy, dalej rozszerzyliśmy nasz zasięg na rynek amerykański. Od 2022 roku oferujemy taką samą profesjonalną obsługę klientom, którzy chcą kupić i importować samochody lub części samochodowe z USA, jaką oferujemy klientom kupującym z Wielkiej Brytanii.

Nasza firma od wielu lat działa na europejskim rynku motoryzacyjnym, z powodzeniem importując samochody z USA. Mamy duże doświadczenie w uzyskiwaniu korzystnych, konkurencyjnych ofert za pośrednictwem najpopularniejszych amerykańskich platform aukcyjnych i serwisów sprzedażowych dla firm i osób prywatnych. Wyręczamy naszych klientów w załatwianiu wszelkich spraw formalnych, organizujemy transport samochodów z USA do Europy, formalności celne, a także dalszy transport z portu do dowolnego miejsca w Europie.

Specjalizujemy się w sprowadzaniu pojazdów w każdym stanie technicznym i o różnym przeznaczeniu z całego USA: samochodów osobowych, dostawczych, terenowych i zabytkowych. Obsługujemy zarówno osoby prywatne zainteresowane zakupem samochodu z Ameryki lub Kanady na własny użytek, jak i warsztaty samochodowe poszukujące części samochodowych lub samochodów na części.

Jeśli szukają Państwo rzetelnego partnera w obsłudze importu samochodów z USA lub Kanady – prosimy o kontakt.

Szukasz firmy, której możesz zaufać?

Jeśli chcesz porozmawiać o współpracy – skontaktuj się z nami! Gwarantujemy Ci najwyższy poziom obsługi i profesjonalne doradztwo.