Samochody z Anglii

global auto imports

Części samochodowe z Anglii

Import Of Car Parts From England

Import części samochodowych z Anglii

Nasza firma zajmuje się importem części samochodowych z Anglii do Polski lub innego kraju UE. Specjalizujemy się w wyszukiwaniu i sprowadzaniu samochodów oraz części na terenie całej Wielkiej Brytanii: Anglii, Walii, Irlandii Północnej i Szkocji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku i zawsze aktualnej wiedzy z zakresu importu, możemy pochwalić się pełnym profesjonalizmem i obsługą na najwyższym poziomie. Korzystając z naszej pomocy, mogą być Państwo pewni bezpiecznej i komfortowej transakcji.

Dla kogo?

Usługa skierowana jest do serwisów samochodowych i warsztatów, które zapraszamy do stałej współpracy. Nie realizujemy zamówień detalicznych.

Co możemy zaoferować naszym klientom?

 • Pomoc w znalezieniu i zakupie dowolnych części samochodowych lub samochodów na części.
 • Pomoc w formalnościach związanych z zakupem i sprzedażą, cłem i importem.
 • Tłumaczenie dokumentów.
 • Organizacja transportu z dowolnego miejsca w Wielkiej Brytanii pod wskazany adres na terenie Unii Europejskiej.
Import Of Car Parts From England

Jak przebiega import?

Współpracujemy z brytyjskimi domami aukcyjnymi, które są najczęstszym sposobem zakupu pojazdów i części samochodowych w Wielkiej Brytanii. W naszym zespole wyznaczyliśmy dedykowanego opiekuna, który licytuje wskazane aukcje na takich portalach jak:

 • copart.co.uk
 • laaiuk.co.uk
 • synetiq.co.uk
 • raw2k.co.uk

Zakupu można dokonać również na jednej z najpopularniejszych platform sprzedażowych, z których korzystają hurtownie i osoby fizyczne:

 • eBay
 • Gumtree
 • Auto Trader
 • i innych.

Nasi klienci mogą samodzielnie wybrać ciekawe oferty lub skorzystać z naszej pomocy i fachowego doradztwa. Co więcej, chętnie pomagamy kupującym w negocjacjach cenowych i wszelkich kontaktach ze sprzedającym. Po uzyskaniu satysfakcjonującej oferty lub zakończeniu aukcji dokonujemy zakupu części lub pojazdu i dopełniamy wszelkich kwestii formalnych. Ostatnim etapem importu jest organizacja transportu, w tym odbiór części lub samochodów na części z dowolnego adresu na Wyspach Brytyjskich i dostawa do dowolnego miejsca w Unii Europejskiej.

Import części samochodowych lub samochodów na części z Anglii nie może być prostszy!

Import Of Car Parts From England

Dlaczego warto?

Zakup części samochodowych lub samochodów na części na Wyspach Brytyjskich jest korzystny ze względu na cenę. Samochody z napędem prawostronnym zarejestrowane w Wielkiej Brytanii są znacznie tańsze niż w Unii Europejskiej. Z tego powodu sklepy z używanymi częściami, warsztaty i serwisy samochodowe w Polsce i całej Europie bardzo chętnie korzystają z możliwości importu. Części samochodowe z Anglii są więc opłacalną alternatywą dla naszego rodzimego rynku europejskiego.

Szukasz firmy, której możesz zaufać?

Jeśli chcesz porozmawiać o współpracy – skontaktuj się z nami! Gwarantujemy Ci najwyższy poziom obsługi i profesjonalne doradztwo.